WareZ

Návštěvnost

TOPlist
Založeno : 9.Května V : 19 : 45

Chat

Serials

http://big.over.cz/files/eolb23m27iel76daitmt.png

Obrázek
Patrick Jane v podání charismatického Simona Bakera pracuje jako nezávislý konzultant pro CBI (Kalifornský úřad pro vyšetřovaní). Jeho talent spočívá v precizní všímavosti. Díky malým deatilům na místech činu a skrze to jak lidé vypovídají, dokáže Patrick vyvodit velice přesné závěry. Proto pracuje pro policii a pomáhá při vyšeřování vražd. Hlavní dějová linie se ovšem točí kolem sériového vraha zvaného "Red John", kterého se Patrick snaží již několik let bezúspěšně dopadnout. Jak seriál naznačí, vyšetřování Red Johna se pro něj stalo osobní záležitostí..
Obrázek
Leonard a Sheldon sú fyzici. Niekto by ich označil za šprtov, ale v dnešnej dobe je oveľa
presnejšie označenie "geek". Žijú vo svojom vlastnom svete a reálny život im nič nehovorí.
To sa zmení príchodom ich novej susedky, krásnej blondíny Penny, obyčajného dievčaťa, ktorému
je svet Leonarda a Sheldona úplne neznámy, čo často... vlastne vždy vyústi do zábavnej situácie.
http://fc03.deviantart.com/fs21/i/2007/252/9/b/NARUTO__RESSEMBLANCE_FRAPPANTE_by_nekozumi.jpgHlavným hrdinom seriálu je Uzumaki Naruto zo skrytej listovej dediny. Naruto nemá rodičov, a akoby to nestačilo všetci v jeho dedine sa ho strania. Prečo? Môže za to incident ktorý sa stal pred dvanástimi rokmi.

Pred dvanástimi rokmi prišiel do skrytej listovej dediny (konoha) Kyuubi. Ninjovia si dedinu bránili jak len mohli no Kyuubi mal prevahu. Potom predstúpil 4. Hokage a zapečatil Kyuubiho do novorodenca Naruta. Na následky tejto zapečaťovacej techniky však zomrel, a jeho miesto zaujal predošlí (3.) Hokage. Ten vydal vyhlásenie že nikto nesmie hovoriť o tom incidente, a nikto sa nesmie dozvedieť čo sa stalo (ani Naruto).

4. Hokage chcel, aby bol Naruto považovaný za hrdinu, ktorý v svojom tele udržal obrovského démona. No nebolo tomu tak a ľudia sa mu radšej vyhýbali. Videli v ňom len tú líšku, ktorá im ničila dedinu a báli sa ho. Naruto často robil hlúposti aby si ho ľudia všimli. V škole bol považovaný za hlupáka ktorý nazvládne ani tie najjednoduchšie techniky.
Naruto však nakoniec za netradičných okolností spraví skúšku sa stane sa Ninja. Keďže ninjovia bývajú v skupinách po troch k Narutovi ešte pridelili Haruno Sakuru, Uchiha Sasukeho a učiteľa Hatake Kakashiho.

Sasuke, rovnako ako Naruto, nemá rodičov. Sasuke bol vždy veľmi obľúbený hlavne u dievčat (Sakury nevinímajúc). Pochádza z úžasného Uchiha klanu a preto si všetci o ňom myslia jak je úžasný. Naruta to veľmi štve, a vidí v Sasukem rivala.

V seriáli Naruto je množstvo súbojov kde Vás Ninjovia uchvátia fascinujúcimi technikami. Tiež je tu mnoho záplietok medzi postavami, mnoho obávaných zločincov ako napríklad Orochimaru ktorý uniesol Sasukeho a robí rôzne pokusy na ľuďoch (za svoj život už vystriedal 3 telá) alebo zabijácka organizácia Akatsuki medzi ktorých patrí napríklad Itachi ktorých vyvraždil celú svoju rodinu a mnoho ďalších.
Naruto Shippuuden je pokračovaním Naruto anime one.Vsetci sú tu o 3 roky starší....
Obrázek
TORI SPELLING SE VRACÍ JAKO LINDA LAKE -- Linda Lake se vrací do Metropolis a vyhrožuje Clarkovi (Tom Welling) vyzrazením jeho tajemství, pokud ji neslíbí exkluzivní informace o červeno-modré skvrně, aby se tak ona opět mohla stát slavnou reportérkou. Clark se nehodlá nechat vydírat, proto prozradí své tajemství Lois (Erica Durance) a chce po ní, aby o něm pro Daily Planet napsala článek. Dále hrají také Allison Mack a Sam Witwer.
Obrázek
CSI Crime Scene Investigation to je názov jednotky vyšetrovateľov z kriminalistickej divízie policie v Las Vegas, ktorá rieši vraždy predovšetkým na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a náročnej vedeckej analýzy nájdených dôkazov. Hlavnou hviezdou seriálu je William L. Petersen, predstaviteľ ústrednej postavy vyšetrovateľa a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma. Petersen sa preslávil thrillerom režiséra Williama Friedkina Žiť A Zomrieť V Los Angeles z roku 1985.
 
BigOVER